Milost pravidlo

Střední a vysoké školy footballEdit

Na střední nebo vysoké škole úrovni, 34 státy použít pravidlo pro slitování, který může zahrnovat „kontinuální clock“ (hodiny i nadále pracovat na většině hraje, když hodiny by normálně zastavit, jako nekompletní pass) jakmile tým má určité vedení (například, 35 bodů) v průběhu druhé poloviny. To výrazně snižuje množství času potřebného pro hru dokončit, což snižuje vedoucí týmu šance na skóre více a čas, který koncové tým musí strávit v čelí nepřekonatelné deficit., Ve většině států, hodiny se zastaví pouze pro skóre, časové limity (úředníci‘, zranění, nebo nabitá), nebo na konci čtvrtletí. Hry, které by normálně zastavily hodiny, jako jsou tresty, neúplné průchody, překročení hranic nebo změna držení, by hodiny nezastavily. Pravidlo se liší podle státu; například, hodiny nezastaví na skóre v Coloradu, Indiana, Kansas (pouze pravidelné sezóny hry), nebo Missouri (pouze čtvrté čtvrtletí).,

Ve většině států, jakmile hlediska diferenciální je snížena na níže milost pravidlo-vyvolání množství, normální rozvodového řízení pokračovat, dokud buď na konci hry, nebo milost pravidlo-vyvolání bodě diferenciál je znovu usazen; v Coloradu, Georgii, v Kansasu, hodiny i nadále spustit, i pokud rozdíl klesne pod prahovou hodnotu. Většina států, které mají pravidla milosrdenství, se vzdává tohoto pravidla pro mistrovskou hru.,

v některých státech se trenéři a herní úředníci mohou rozhodnout ukončit hru podle vlastního uvážení kdykoli během druhé poloviny, pokud platí pravidlo nepřetržitých hodin; k tomu obvykle dochází,pokud se stále zvyšuje rozpětí nebo pokud hrozí hrozící počasí. Někdy trenér týmu, který ztrácí, souhlasí s tím, že kromě pravidel nepřetržitých hodin zkrátí délku čtvrtiny., I když je to vzácné, některé státy nebo středoškolské konference mají pravidla, ve kterých tým s velmi velkým náskokem nemusí po zbytek hry hrát určitou hru, jako je hluboký průchod nebo venkovní běh.

V některých státech (kde 8-man a 6-muži fotbal je široce používán), pravidla volání pro hra končí, když jeden tým vede o určité skóre (jako 45 nebo 50 bodů), v poločase nebo kdykoliv poté., V jiných státech s 6 – nebo 8-muži fotbal, kontinuální hodiny, pravidla jsou použita, a pravidlo může být změněn; například, v Iowě, pravidlo vstoupí v platnost v případě, že 35-bod diferenciál je dosaženo kdykoliv po prvním čtvrtletí.

ve variantě o pravidle milosrdenství používaném v Connecticut high school football od roku 2006 do roku 2016 byl trenér týmu vydán pozastavení jedné hry (tj. V roce 2016 byla nahrazena pravidlem běžících hodin.,

Vysoké footballEdit

National Collegiate Athletic Association milost pravidlo stanoví, že „kdykoliv během hry, hrací čas zbývající období nebo období a přestávky mezi poločasy může být zkrácena na základě vzájemné dohody protichůdné vedoucí trenéry a rozhodčí.“(NCAA Football Rule 3-2-2-a) NCAA Football schválen vládnoucí 3-2-2-i cituje příklad: „v poločase skóre je 56-0. Trenéři a rozhodčí se shodují, že třetí a čtvrtá čtvrtina by měla být zkrácena na 12 minut., Trenéři také požadují, aby se Druhý poločas hrál s „běžeckými hodinami“, tj.“Výbor pro fotbalová pravidla NCAA určil,“ zbývající čtvrtiny mohou být zkráceny na 12 minut každý. „Běžící hodiny“ však nejsou povoleny; pro celou hru platí normální pravidla hodin.“

poslední příklad NCAA football hra zkrácena o vyvolání tohoto pravidla došlo 1. září 2018 v průběhu hry Gruzie hrál proti Austin Peay v Aténách, Gruzie., Se skóre 45-0 ve 3. čtvrtletí a vysokou teplotní index, Austin Peay Trenér Bude Healy navrhl, aby Gruzie trenér Kirby Inteligentní, že budou hrát 10 minut čtvrtém čtvrtletí namísto typické 15 minut čtvrtém čtvrtletí. Trenéři a rozhodčí souhlasili a hra byla zkrácena.

Září 24, 2016 Missouri Tigers vedl Delaware State 58-0 v poločase. Trenéři se dohodli na zkrácení třetí a čtvrté čtvrtiny z 15 minut na 10 minut každý, zkrácení celkové doby hry z 60 minut na 50 minut., Missouri přidal tři touchdowny ve zkrácené druhé polovině, aby se konečné skóre 79-0, nastavení týmů záznamy pro co nejvíce bodů nastřílel ve hře (79), největší okraj vítězství (79), a největší počet touchdowny zaznamenal (11). (Missouri by zaznamenal 80 bodů, ale na začátku hry vynechal další bod.)

Také v roce 2016, zápas mezi Clemson a Jižní Karolíně měli oba třetí a čtvrté čtvrtiny zkrátila z 15 minut na 12 v důsledku Clemson vedoucí hru na půl 45-0. Konečné skóre zápasu bylo 59: 0.,

dříve v roce 2016, hra mezi Texas State A Arkansas viděl čtvrtý čtvrtletí zkrácena na 10 minut, kdy silné bouřky se blíží Donald W.Reynolds Razorback Stadium. Arkansas vedl na konci třetí čtvrtiny 42: 3 a poslední třetina byla bez branek. Podobný scénář se konal v roce 2017 ve hře mezi TCU a Kansasu, kde se trenéři dohodli na běžící hodiny pro finále 12:49 hry vzhledem k silné bouřky se blíží Amon G. Carter Stadium.,

ve hře 2013 prohrávala Old Dominion University (odu) s University of North Carolina (UNC) 80-20, když trenér odu Bobby Wilder požádal o zkrácení čtvrtého čtvrtletí o pět minut, s čímž souhlasil trenér UNC Larry Fedora. Fedora také režíroval jeho zadák se koleno na čtvrtý a cíl 1:53 zbývající nesmí běžet až skóre.

V roce 1988 hra, Kansas Jayhawks trenér Glen Mason se zeptal, jestli běží hodiny by mohly být použity poté, co jeho tým tažené 49-0 v poločase na Auburn Tigers. Auburn trenér Pat Dye a úředníci souhlasili,Auburn skončil 56-7 vítěz.,

i Přes NCAA Football Pravidla Výboru, následné rozhodnutí (A. R. 3-2-2-I), že „běh času“ není povoleno, kontinuální hodiny byl použit 5. září 2013, začátek ve čtvrtém čtvrtletí, kdy Georgia Tech Žluté Bundy měl 63-0 vést proti Elon Phoenix. To bylo na žádost trenéra Elona Jasona Swepsona a souhlasil s tím trenér Georgia Tech Paul Johnson. Georgia Tech vyhrála zápas 70: 0.

v Mississippi Association of Community and Junior Colleges je však povolen běžecký čas, pokud je tým před 38 body nebo více., Toto pravidlo, jedinečné pouze pro MACJC, bylo zavedeno v roce 2013.