Construction Foreman job description template

acest Foreman construction job description template include lista celor mai importante Foreman Constructii ‘s îndatoriri și responsabilități. Este personalizabil și gata pentru a posta la placi de locuri de muncă. Utilizați-l pentru a economisi timp, a atrage candidați calificați și a angaja cei mai buni angajați.,

Maistru Constructii profil de locuri de muncă

Constructii faptul ca foreman sunt în general responsabile pentru a face direct cu clienții, cum ar fi contractori Ina edicul dumneavoastră. în plus, ele pot fi responsabile pentru unele servicii pentru clienți taxelor precum și management de proiect.pentru a atrage maiștrii de construcții care se potrivesc cel mai bine nevoilor dvs., este foarte important să scrieți o descriere clară și precisă a postului de maistru de construcții.

Construction Maistru descrierea postului

căutăm un maistru de construcții ambițios care să se alăture echipei noastre!, În calitate de maistru în construcții, principala dvs. responsabilitate va fi gestionarea și coordonarea proiectelor de construcție. va asteptam sa aveti o experienta solida in constructii, personalitate de leadership remarcabila si capacitatea de a lua decizii in situatii complexe.,sfada management

  • cunoștințe Excelente de construcție-montaj și echipamente
  • Experiență și cunoștințe ale sistemelor electrice și hidraulice
  • Familiarizarea cu planurile
  • Bun timp-abilități de management
  • Capacitatea de a multi-sarcină
  • Puternice abilități interpersonale și de comunicare
  • Critică-gânditor și rezolvare a problemelor
  • Bune abilități de matematica,
  • condiție fizică Bună și rezistență
  • diploma de liceu
  • Orice suplimentare de certificare relevante vor fi considerate un avantaj
  • Nu utilizați un modern software de recrutare?, Dacă nu, pierzi. Vezi cum viața ta poate fi mai ușoară. Începeți procesul gratuit de 14 zile TalentLyft.

    începe încercarea mea gratuită

    Lasă un răspuns

    Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *