antrenorul „Voice” cu cele mai multe victorii este exact cine v-ați aștepta

când vine vorba de antrenorii de voce, există un câștigător clar. Am clasat antrenorii de voce după cele mai multe victorii și dacă ați fost fan al competiției de canto NBC în ultimii nouă ani, ar trebui să fie evident cine este în vârf.vocea a avut premiera în aprilie 2011 cu judecătorii Adam Levine, Blake Shelton, CeeLo Green și Christina Aguilera., Conceptul era simplu: concurenții cântau, iar judecătorii, care aveau spatele pe scenă, apăsau un buton roșu care își învârtea scaunul dacă le plăcea vocea unui concurent. Și iată! Concurentul e acum în echipa cântărețului. Dacă mai mult de un antrenor își învârte scaunul pentru un concurent, concurentul este acum în poziția de putere pentru a alege cu cine vrea să fie în echipă. La final, câștigătorul vocii nu este doar concurentul care a câștigat competiția. De asemenea, judecătorul i-a antrenat până la final.,cu 14 judecători pe parcursul celor 18 sezoane ale The Voice, au fost mulți câștigători. Și în timp ce nu ne amintim toate numele lor, ne amintim antrenorii care au fost în cercul câștigătorilor cel mai des. Înainte, am clasat antrenorii de voce cu cel mai puțin la cele mai multe victorii.pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la adresa de e – mail:

câștigă: 0

Sezonul 18 este primul sezon al lui Nick., Dacă va câștiga, sezonul va fi prima sa victorie, iar Nick se va alătura micului grup de antrenori vocali (Adam Levine, Kelly Clarkson și John Legend) care au reușit să câștige în primul lor sezon.

Shakira (Sezonul 4, 6)

câștigă: 0

Shakira a fost judecător la The Voice timp de două sezoane în sezonul 4 și sezonul 6, dar nu a reușit să câștige acasă nici o dată. În cele două sezoane, Shakira nu a avut niciun concurent în finală. Cel mai departe a ajuns au fost doi cântăreți în episodul înainte de final. Nu toată lumea este făcută pentru a fi un antrenor de voce.,

Miley Cyrus (Sezon 11, 13)

Imagine: Trae Patton/NBC.

câștigă: 0

Miley a fost un judecător de voce de două ori în sezoanele 11 și 13. Nu a câștigat nici un sezon, dar a fost aproape în sezonul 13 cu Brooke Simpson, care a fost pe locul trei.

Jennifer Hudson (Sezonul 13, 15)

Imagine: Justin Lubin/NBC.Hudson a fost judecător vocal timp de două sezoane, 13 și 15, și nici nu a câștigat., Cea mai apropiată a venit a fost în sezonul 15, când concurentul ei, Kennedy Holmes, a ajuns pe locul trei.

CeeLo Green (Sezonul 1 – 3, 5)

victorii: 0

CeeLo a fost un judecător voce OG și sa așezat în scaun timp de patru sezoane. A plecat după sezonul cinci fără victorii. CeeLo a fost aproape, deși. El a fost runner-up în sezonul 2 cu Juliet Simms. De asemenea, a fost aproape în sezonul 3 cu Nicholas David (care a fost eliminat pe locul trei) și sezonul 1 cu Vicci Martinez (care a fost trimis acasă pe locul patru.,)

Gwen Stefani (Sezonul 7, 9, 12, 17)

Imagine: Trae Patton/NBC.ca prietena lui Blake Shelton (s-au întâlnit la spectacol în sezonul 7), Stefani a fost în scaunul ei roșu pivotant de mulți ani, dar încă nu a luat acasă o victorie. Ea a fost aproape în sezonul 17 cu Rose Short, care a venit pe locul patru.

Usher (Sezonul 4, 6)

Imagine: Trae Patton/NBC.,

câștigă: 1

Sezonul 6: Joshua Kaufman

Usher a fost doar un judecător de voce pentru două sezoane: în sezonul 4 și sezonul 6. Dar el a luat acasă coroana o dată. Cântăreața ” da ” a câștigat sezonul 6 cu Joshua Kaufman, făcând rata de câștig 50-50. Nu-i rău.

Alicia Keys (Sezon 11 – 12, 14)

câștigă: 1

Sezonul 12: Chris Blue

Alicia a fost doar un judecător vocal timp de trei sezoane. Dar a câștigat o dată în cel de-al doilea sezon al emisiunii cu Chris Blue din sezonul 12., A părăsit spectacolul după sezonul 14.

Pharrell Williams (Sezonul 7 – 10)

Imaginea; Trae Patton/NBC.

câștigă: 1

Sezonul 8: Sawyer Fredericks

Pharrell s-a așezat pe scaunul pivotant roșu timp de patru sezoane și a câștigat o dată: în sezonul 8 cu Sawyer Fredericks. Totuși, procentul nu este rău pentru un judecător atât de scurt.

John Legend (Sezonul 16 – Prezent)

Victorii: 1

Sezonul 16: Maelyn Jarmon

Ioan nu a fost un judecător Voce de foarte mult timp, dar el a fost capabil să câștige în primul său sezon cu sezon 16 Maelyn Jarmon. După cum își amintesc fanii, finalul vocal al sezonului 16 a provocat și o luptă între John și soția sa, Chrissy Teigen. Pe scurt, John I-a invitat pe colegii săi judecători, Blake Shelton, Gwen Stefani și Kelly Clarkson, la cină la el acasă, dar nu i-a spus soției sale că a fost finalul. Cum era de așteptat, era supărată.,

Christina Aguilera (Sezon 1 – 3, 5, 8, 10)

victorii: 1

Sezon 10: Alisan Porter

Christina a fost unul dintre cei patru judecători de voce OG, dar nu a fost până în sezonul 10 că ea a câștigat pentru prima dată cu Alisan Porter. Ea a fost în finală de câteva ori, dar sezonul 10 a fost prima ei (și singura) victorie, așa cum a fost și ultimul ei sezon.

Kelly Clarkson (Sezon 14 – Prezent)

câștigă: 3

Kelly poate fi un începător în scena vocii, dar a dovedit de nenumărate ori că nu este una care să fie subestimată. De când a început ca judecător în sezonul 14 în 2018, Kelly a câștigat de trei ori cu Brynn Cartelli (sezonul 14), Chevel Shepherd (sezonul 15) și Jake Hoot (Sezonul 17.) Nu numai că Kelly a reușit să câștige în primul ei sezon, dar a câștigat de trei ori în cele cinci sezoane ale emisiunii.

Adam Levine (Sezonul 1 – 16)

câștigă: 3

în timp ce Adam nu are cele mai multe victorii ale juraților de voce, el deține un record ca primul câștigător al emisiunii. A câștigat sezonul 1 cu Javier Colon. De atunci, a mai avut doi câștigători: Tessanne Chin (Sezonul 5) și Jordan Smith (sezonul 9.) După 16 sezoane în spectacol, Adam a plecat în 2019. Cu toate acestea, el va fi amintit pentru totdeauna ca unul dintre puținii judecători care să dea următorului antrenor o alergare pentru banii lui.

Blake Shelton (Sezonul 1 – Prezent)

Imagine: Trae Patton/NBC.,cei care au urmărit vocea în ultimii nouă ani știu că Blake este o forță care trebuie luată în considerare. În cele 18 sezoane ale emisiunii, a câștigat șase (!!!) ori: sezonul 2 (Jermaine Paul), sezonul 3 (Cassadee Pope), sezonul 4 (Danielle Bradbery), sezonul 7 (Craig Wayne Boyd), sezonul 11 (Sundance Cap) și sezonul 13 (Chloe Kohanski.) Blake are dublu ceea ce alte antrenori de voce au în ceea ce privește victorii, și ca singurul OG să fie în continuare un judecător pe spectacol, el def are mai multă experiență decât oricine altcineva într-un scaun rotativ roșu., Cu toate acestea, el nu a câștigat în cinci ani, așa că poate este timpul pentru un alt antrenor (Kelly?) să-și ia coroana.misiunea noastră la STYLECASTER este de a aduce stil oamenilor și oferim doar produse pe care credem că le veți iubi la fel de mult ca și noi. Vă rugăm să rețineți că, dacă achiziționați ceva făcând clic pe un link din această poveste, este posibil să primim un mic comision de vânzare, iar retailerul poate primi anumite date auditabile în scopuri contabile.