2020 cote Preakness Stakes, poziții post: cine va câștiga cursa finală Triple Crown din 2020?

miza Preakness este în mod normal a doua etapă a Triple Crown, dar pandemia coronavirusului a schimbat complet calendarul curselor de cai în 2020. Nu mai este ultima etapă și în schimb are loc la numai două săptămâni după Derby-ul din Kentucky-nu în mai ca de obicei.

cea de-a 145-A cursă a Preakness Stakes vine după ce doi cai diferiți au câștigat cursele anterioare Triple Crown., Tiz Legea a început a câștigat Belmont Stakes, dar a venit scurt în Kentucky Derby ca colt a fost învins de autentic. Tiz Legea scos din câmpul mizelor Preakness cu Triple Crown la îndemâna. În schimb, Authentic este favoritul pentru a câștiga miza Preakness de sâmbătă la + 180 după ce a câștigat Derby-ul Kentucky cu lungimile 1 1 / 4.

cine câștigă Preakness? Și care underdog este un must-back?, Vizitați SportsLine acum pentru a obține câștigătorul Preakness Stakes al lui Jody Demling, pentru a vedea care este cursa lungă și pentru a obține pozițiile de sosire pentru fiecare cal, toate de la expertul care a bătut în cuie nouă din ultimii 15 câștigători Preakness.

mai jos sunt cotele pentru fiecare cal, prin William Hill Sportsbook, precum și pozițiile post pentru cursa.