Elton John Lyrics Ga naar de veiling via Bernie Taupin’ s Ex-Wife

Maxine herinnert zich niet hoe ze eindigde met het vasthouden van deze items na het scheiden van Bernie. “Je zit normaal gesproken niet in een kamer en verdeelt dingen, maar het zou zo kunnen zijn gebeurd,” zegt ze. “Ik herinner me het moment niet echt. Maar sommige van hen waren ingelijst op een muur in mijn huis en andere waren in een bankkluis, perfect bewaard gebleven.,”

De teksten zijn handgeschreven en getypt op blanco typpapier en onthullen veel afgedankte tekstfragmenten. “Candle In The Wind ” begon bijvoorbeeld oorspronkelijk met” Goodbye Marilyn Monroe “voordat hij zich vestigde op” Goodbye Norma Jean.”Goodbye Yellow Brick Road” bevat de doorgestreepte lijn “You can’ t plant a tree in a penthouse” en “Saturday Night’ S Alright For Fighting” heeft een ongebruikt gedeelte met de lijnen “cause we get us a draft and kick up stink.,”

het meest intrigerende is dat” Border Song “een heel vers heeft dat niet de snede haalde:” My God, I ‘m sick of this motel/please give me the key to this coal hole/there’ s a man down here in a mousetrap / praying that he doesn ‘ t see your black cat.”De regels werden doorgestreept en vervangen door het” Holy Moses, let us live in peace ” vers van het voltooide lied. Dat deel is geschreven in John ‘ s handschrift, hoewel het onduidelijk is of hij ze zelf heeft toegevoegd of dat ze uit Taupin kwamen.,

“Border Song”

Maxine begon te daten met Bernie in 1970 en ze trouwden het volgende jaar. Ze inspireerde enkele van zijn grootste liefdesliedjes, waaronder “Tiny Dancer.”Het nummer verwijst naar haar als de” naaister “in de band, omdat ze tijdens de tour toeristische patches naaide op Elton’ s denim outfits.”Hearing it today takes me back to the first moment that Elton and Bernie played it for me at Trident Studios”, zegt ze. “Het was een grote verrassing voor mij omdat Bernie me de teksten niet liet zien toen hij ze schreef zoals hij meestal deed met andere nummers., Ze speelden het voor me in de studio met Elton aan de ene kant van mij en Bernie aan de andere kant. Ik was helemaal weggeblazen toen Bernie zei: ‘Ik heb dit voor jou geschreven. Het is een moment dat ik nooit zal vergeten.een paar jaar later ging ze met Bernie om toen Elton na een lange tournee door de deur liep. “Hij was moe en sprak over de tour en hoe moeilijk en uitdagend en prachtig het was,” zei ze. “Ik rolde met mijn ogen en zei, ‘Oh mijn God, de teef is terug.’We begonnen allemaal te lachen en zo werd die zin bedacht.,ze stelde ook voor dat hij liedjes zou schrijven genaamd “Harmony” en “Love Lies Bleeding”, die hij zou gaan doen voor Goodbye Yellow Brick Road uit 1973. De laatste titel is ontleend aan de naam van een bloem die ze tegenkwam in een plantencatalogus.

“Goodbye Yellow Brick Road”

Bernie schreef de tekst zelf, maar het bedenken van de tiles van nummers die zo beroemd en duidelijk zijn als “The Bitch is Back” en “Love Lies Bleeding” zou haar een stuk van de publicatie kunnen opleveren als ze ooit legaal op de zaak had gedrukt., “Ik zou nooit zoiets doen”, zegt ze. “Dat is helemaal niet mijn stijl. Een idee bedenken voor iets en het delen en iemand vertellen dat ik het graag gebruikte, dat is prima. Het is genoeg. Het is genoeg dat hij dacht dat het een geweldige titel was. Ik heb het niet uitgevonden.Maxine heeft al jaren niet meer met Bernie gesproken en ze zag Elton voor het laatst in concert toen hij in 2004 Radio City Music Hall speelde. Ze genoot van het zien van Rocketman, maar ze voelt dat de film niet helemaal de man die ze kende in de vroege jaren 1970 vast te leggen., “Mijn ervaring met Bernie en Elton in wat ik noem ‘de fundamentele jaren’ waren heel anders dan wat in die film werd vertegenwoordigd,” zegt ze. “Er was zoveel vreugde en gelach en de opwinding van succes en bekendheid. Elton is zo gul en hij heeft een ongelooflijk gevoel voor humor en liefde. Hij had liefde voor zijn moeder en John Reid en veel van die liefde was niet vertegenwoordigd in de film.”

“Saturday Night’ S Alright for Fighting ”

ze heeft zich sinds de scheiding van 1976 op de achtergrond gehouden, waarbij ze zelden interviews gaf of haar verleden besprak., (Haar stilte leidde tot een aantal grappige misvattingen over haar leven, zoals Wikipedia vermelding “naaister” eerste onder haar drie vermeende beroepen.) En ook al heeft ze “Tiny Dancer” ontelbare keren gehoord, het brengt nog steeds een glimlach op haar gezicht. Onlangs stuurde een goede vriend haar een video van zijn 21-jarige nichtje die het zong toen hem werd gevraagd haar favoriete liedje te noemen, zonder te weten dat het over haar ging. “Dat soort dingen maken dat liedje belangrijk voor me”, zegt ze. “Iemand die zoveel jonger is, houdt van dat lied. Het betekent iets belangrijks voor hen. Het is iets geweldigs.”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *