Super Bowl gyűrűje: Vicces tények, hogy a költség, a történelem pedig több

Amikor az utolsó másodpercet a Super Bowl LIII jelölje ki az órát, majd a Los Angeles Rams vagy a New England Patriots az koronás league bajnoka, a folyamat létrehozása a testre szabott bajnoki gyűrű kezdődik.,

amikor a Super Bowl LIV utolsó másodpercei bejelölik az órát, vagy a San Francisco 49ers vagy a Kansas City Chiefs bajnoki bajnok lesz, megkezdődik a testreszabott bajnoki gyűrűk létrehozásának folyamata.

az NFL hagyományosan nagyjából 150 gyűrű költségeit fedezi a bajnoki csapat számára, amelyeket a győztes csapat döntése alapján a játékosok, edzők, vezetők és mások jutalmaznak. Minden készlet Super Bowl gyűrűk értéke nagyjából $5 millió, bár a csapat előnyös tervezési tényezők a végső költség.,

A folyamat tervezés, gyártás, illetve terjesztése a Super Bowl gyűrűt körülbelül négy hónapot szerint Jostens, a Minnesota-alapú ékszerek cég, amely kialakított 35 53 db meglévő gyűrűk. A győztes csapatok nagymértékben részt vesznek a tervezési folyamatban.

SUPER BOWL FIZETNI: MI FŐNÖKÖK, 49ERS JÁTÉKOS FOG KERESNI

Jostens

“A fő cél a tervezés a csapat az, hogy elfog a történet a szezon,” Jostens mondta FOX Business.,

évtizedek óta a Super Bowl gyűrűit elsősorban aranyból és gyémántokból készítették. A 2010-es Green Bay Packers volt az első alkalom, hogy eltér a képlet, választó helyett egy gyűrű platina.

Ismerje meg a YORK család, SAN FRANCISCO 49ers tulajdonosok

a tavalyi Super Bowl Bajnokok, A New England Patriots, választotta gyűrűk kialakított 10 karátos arany, több mint 400 gyémánt, 20 Kék zafír gyűrűnként. A design rangsorolt, mint a legnagyobb Super Bowl gyűrű a történelemben, szerint Jostens.,

GET FOX BUSINESS ON the GO BY ide kattintva

“Jostens megtiszteltetés volt, hogy partner a New England Patriots létrehozni az öt korábbi Super Bowl gyűrűk, és megtiszteltetés számunkra, hogy ezt újra a hatodik,” mondta Chris Poitras, alelnöke és vezérigazgatója Jostens professional sports division. “A Patriots olyan kiválósági örökséget épített fel, amelyet büszkén támogatunk olyan figyelemre méltó bajnoki gyűrűkkel, mint a legutóbbi; a Super Bowl történetében valaha létrehozott legnagyobb gyűrű.,”