„hlasový“ trenér s největším počtem výher je přesně ten, koho byste očekávali

Pokud jde o hlasové trenéry, je tu jeden jasný vítěz. Hlasové trenéry jsme zařadili mezi nejvíce výher, a pokud jste posledních devět let fanouškem pěvecké soutěže NBC, mělo by být zřejmé, kdo je na vrcholu.

hlas měl premiéru v dubnu 2011 se soudci Adam Levine, Blake Shelton, CeeLo Green a Christina Aguilera., Koncept byl jednoduchý: Soutěžící budou zpívat a soudci, kteří mají jejich zády na pódiu, by stisknout červené tlačítko, které by točit své židle kolem, pokud se jako soutěžící hlas. A voila! Ten soutěžící je teď v týmu toho zpěváka. Pokud více než jeden trenér roztočí židli pro soutěžícího, soutěžící je nyní v mocenské pozici, aby si vybral, s kým chce být v týmu. Nakonec vítězem hlasu není jen soutěžící, který soutěž vyhrál. Je to také soudce, který je trénoval do finále.,

S 14 porotci v průběhu 18 sezón Voice bylo mnoho vítězů. A i když si nepamatujeme všechna jejich jména, nejčastěji si pamatujeme trenéry, kteří byli v kruhu vítězů. Před námi jsme hlas trenérů zařadili nejméně k většině výher.

Nick Jonas (Sezóna 18 – Současnost)

Obrázek: Trae Patton/NBC.

výhry: 0

sezóna 18 je Nickova první sezóna., Pokud vyhraje, bude sezóna jeho prvním vítězstvím a Nick se připojí k malé skupině hlasových trenérů (Adam Levine, Kelly Clarkson a John Legend), kteří dokázali vyhrát ve své první sezóně.

Shakira (Sezóna 4, 6)

výhry: 0

Shakira byla soudcem hlasu pro dvě sezóny v sezóně 4 a sezóně 6, ale nebyla schopna vzít domů výhru ani jednou. Ve svých dvou sezónách Shakira také neměla soutěžícího ve finále. Nejvzdálenější byli dva zpěváci v epizodě před finále. Ne každý je vyříznut, aby byl hlasovým trenérem.,

Miley Cyrus (Sezóna 11, 13)

výhry: 0

Miley byla dvojnásobným hlasovým rozhodčím v sezónách 11 a 13. Nevyhrála ani jednu sezónu, ale v sezóně byla blízko 13 s Brooke Simpsonovou, který byl na třetím místě.

Jennifer Hudson (Sezóna 13, 15)

Obrázek: Justin Lubin/NBC.

výhry: 0

Hudson byl hlasovým rozhodčím pro dvě sezóny, 13 a 15, a nevyhrál ani jeden., Nejbližší přišla byla v sezóně 15 když její soutěžící, Kennedy Holmes, přišel na třetím místě.

cee lo Green (Sezóna 1 – 3, 5)

výhry: 0

CeeLo byl OG hlas soudce a seděl v křesle po dobu čtyř sezón. Po páté sezóně odešel bez vítězství. CeeLo byl ale blízko. On byl runner-up v sezóně 2 s Juliet Simms. Byl také blízko v sezóně 3 s Nicholasem Davidem (který byl vyloučen na třetím místě) a sezóně 1 s Vicci Martinezem (který byl poslán domů na čtvrté místo.,)

Gwen Stefani (Sezóny 7, 9, 12, 17)

Vítězství: 0

Jako Blake Shelton přítelkyně (oni se setkali na představení v sezóně 7), Stefani byla v ní červená otočná židle pro mnoho let, ale ještě vzít domů vítězství. V sezóně byla blízko 17 S Rose Shortovou, která se umístila na čtvrtém místě.

Usher (Sezóna 4, 6)

Obrázek: Trae Patton/NBC.,

výhry: 1

Sezóna 6: Joshua Kaufman

Usher byl pouze hlasovým soudcem pro dvě sezóny: v sezóně 4 a sezóně 6. Ale jednou si vzal korunu domů. „Jo“ zpěvák vyhrál sezónu 6 s Joshua Kaufman, takže jeho vítězství rychlost 50-50. Není to špatné.

Alicia Keys (Sezóna 11 – 12, 14)

výhry: 1

sezóna 12: Chris Blue

Alicia byla pouze hlasovým soudcem po dobu tří sezón. Ale ona vyhrála jednou ve své druhé sezóně na výstavě Season 12 Chris Blue., Show opustila po sezóně 14.

Pharrell Williams (sezóna 7-10)

Image; Trae Patton/NBC.

Vítězství: 1

Sezóna 8: Sawyer Fredericks

Pharrell seděl na červené otočná židle pro čtyři roční období, a jednou vyhrál: v období 8 s Sawyer Fredericks. Přesto procento není pro tak krátkého soudce špatné.

John Legend (Sezóna 16 – Současnost)

Season 16: Maelyn Jarmon

John nebyl Hlas soudce pro velmi dlouho, ale on byl schopný vyhrát ve své první sezóně s sezóna 16 Maelyn Jarmon. Jak si fanoušci mohou pamatovat, sezóna 16 hlasové finále také způsobilo boj mezi Johnem a jeho ženou, Chrissy Teigen. Dlouhý příběh krátký, John pozval své kolegy soudce, Blake Shelton, Gwen Stefani a Kelly Clarkson, na večeři ve svém domě, ale neřekl své ženě, že to bylo finále. Jak se očekávalo, byla naštvaná.,

Christina Aguilera (Sezóny 1 – 3, 5, 8, 10)

Sezóna 10: Alisan Porter

Christina byla jednou ze čtyř OG Hlas soudců, ale to nebylo až do období 10 že vyhrála poprvé s Alisan Porter. Několikrát byla ve finále, ale sezóna 10 byla její první (a jediná) výhra, protože to byla také její poslední sezóna.

Kelly Clarkson (Sezóna 14 – Současnost)

výhry: 3

Kelly může být nováček na hlasové scéně, ale znovu a znovu dokázala, že není podceňována. Od doby, kdy začala jako soudce v sezóně 14 v roce 2018, Kelly vyhrál třikrát s Brynn Cartelli (sezóna 14), Chevel Ovčák (sezóna 15) a Jake Sranda (sezona 17.) Nejen, že Kelly dokázala vyhrát ve své první sezóně,ale ve svých pěti sezónách vyhrála třikrát.

Adam Levine (Sezóna 1 – 16)

Vítězství: 3

Zatímco Adam nemá nejvíce vítězství Hlas soudců, drží rekord jako vůbec první vítěz show. Vyhrál sezónu 1 s Javierem Colonem. Od té doby má další dva vítěze: Tessanne Chin (sezóna 5) A Jordan Smith (Sezóna 9.) Po 16 sezónách v seriálu odešel Adam v roce 2019. Nicméně, on bude navždy vzpomínat jako jeden z mála soudců, aby dal dalšímu trenérovi běh za své peníze.

Blake Shelton (Sezóna 1 – Současnost)

výhry: 6

ti, kteří sledovali hlas v posledních devíti letech, vědí, že Blake je síla, se kterou je třeba počítat. Ve svých 18 sezónách na výstavě vyhrál šest (!!!) doba: sezóna 2 (Jermaine Paul), sezóna 3 (Cassadee Pope), sezóna 4 (Danielle Bradbery), sezóna 7 (Craig Wayne Boyd), sezóna 11 (Sundance Hlavy) a sezóna 13 (Chloe Kohanski.) Blake má dvojnásobek toho, co druhý Hlas trenérů, co se týče výher, a jako jediný OG ještě soudce na show, že def má více zkušeností než kdokoliv jiný v červené otočná židle., Pět let však nevyhrál, takže možná je čas na jiného trenéra (Kelly?) vzít si korunu.

Naším posláním na STYLECASTER je přinést styl lidí, a my jsme pouze funkce produktů, myslíme, že budete milovat stejně jako my. Vezměte prosím na vědomí, že pokud si koupíte něco, kliknutím na odkaz v tomto příběhu, můžeme získat malou provizi z prodeje, a prodejce může získat určité kontrolovatelné údaje pro účely účetnictví.